| dutzaaa12 a întrebat:

Ce anume este cel mai important pentru voi?

Răspuns Câştigător
| ILoveTacos a răspuns:

1.familia
2.sanatatea
3.fericirea
4.visele si dorintele
6.relatiile(de prietenie, de dragoste, de ura...)
7.sa las o urma pe Pamant inainte sa plec
8.principiile proprii

10 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Oricat de egoist sau egocentrist ar suna (si, de fapt, este), eu si ceea ce imi doresc eu. De aici pornesc interesele mele si lucrurile care devin importante pentru mine. Momentan ma concentrez pe studii, pentru ca anul viitor o sa dau BAC-ul, iar in restul timpului pe hobby-uri.

| мιcнєℓℓє a răspuns:

Sanatatea si familia

| cristiiiiiii a răspuns:

Pentru mine cel mai important lucru e sanatatea...restul le poti dobandii mai greu sau mai usor.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cel mai important este sa am in fiecare zi un motiv sa ma ridic din pat.

| Resurrection a răspuns:

Cred ca fericirea e cel mai important lucru, cel putin pentru mine

| Resurrection a răspuns:

Familia este pe departe cel mai important lucru pentru mine.

| danyshatAT a răspuns:

Familia

| lilith666 a răspuns:

Banii!

| adeliz a răspuns:

In primul rand, e important sa fi sanatos deoarece ulterior poti sa faci ce vrei si sa obtii tot ce iti doresti (bineinteles ca iti trebuie si un pic de vointa si ajutor din partea lui Dumnezeu).

| dutzaaa12 explică:

Eu cred ca visele.hm....ce ziceti? ele sunt singurele care nu pot fi furate decat de alte visuri mai frumoase