| loredanayy a întrebat:

Ce as putea darui prietenului de Dragobete?

Răspuns Câştigător
| ghinionistul112 a răspuns:

In primul rand sa-i daruiesti dragostea ta, iubire neconditionata si dupa cum urmeaza si cadourile: Un album cu voi doi, o poza pe perna in care el isi va pune capul si sa doarma avand sa te viseze, o poza pe cana facuta la un specialist care stie si dupa ce e terminata, s-o daruiesti lui, un set de barbierit de inalta calitate de barbierit si pentru baie... Si nu uita! Sinceritatea este totul

4 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
1)un ceas.
2) un parfum.
3)bratara/lantisor de argint.
4)breloc cu poza voastra.
5)ceva de imbracat.
6)ceva de baut.
7)o cana personalizata cu poza voastra.
Cam...atat stiu.
Succes!

| BadResonance a răspuns:

Un sarutlaughing:

| roxiada a răspuns:

HEY! Eu de exemplu i-am pregatit iubitului meu o rama frumos accesorizata de mine unde am pus poza noastra, e foarte draguta si cred ca e un gest mult mai sweet decat daca i-ai cumpara orice altceva! De asemenea i-ai putea da un breloc cu poza voastra:*batting eyelashes))

| iulia555 a răspuns:

Nu stiu... el ar putea sa te impresioneze cu un buchet de flori iar tu cu o cina romantica! Succes!