| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea face de revelion? Nu vreau sa fac din nou acasa cu parinti ca de fiecare data, si nu stiu cu cine pot face, prieteni adevarati nu am, am doar prieteni falsi care ma cauta doar cand vrea ceva de la mine dar niciunul din ei nu se gandeste la mine, ma simt singur si nu imi place sentimentul care il am in fiecare clipa, nici prietena nu am. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Deci cu parinti nu vrei, cu prieteni nici atat...
In fiecare an se fac concerte in fiecare oras.Mergi la concert, vezi artifiile si intoarce-te acasa. Fara bani!

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

La revelion poti sa mergi intr-un colectiv unde nu cunosti pe nimeni. Acolo toata lumea se distreaza. Inteleg ca esti baiat asa ca iti va fi mai usor.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Du-te intr-un club.Acolo iti vei face cu siguranta prieteni, fie ei si de o noapte.

| marihen a răspuns:

Fă-l cu Dan Negru. laughing Sau.du-te într-un club.