| foreman a întrebat:

Ce as putea face sa ma inalt? Am 13 ani si doar 1.65.Fac volei de cam jumatate de an. E prea putin pentru varsta mea? Am multi colegi mai inalti decat mine.

88 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woww ma uimesti am 16 ani si am 1, 65 si de abia astept sa mai cred pentru ca ambii parinti sunt inalti cam 1, 80 -1, 90 si eu sunt foarte mica pe langa ei. ma tem ca o sa raman asa si nu o sa mai cresc.
Intr. o saptamana ma apuc si eu de volei, de abia astept sa vad in timp daca da rezultate si mai cresc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai,, doar " 1. 65?
eu am 13 ani si 1. 55 si lumea zice ca sunt inalta pentru varsta mea straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 13 ani si 1, 40 ce pot face ca ni imi placecryingtoti rad de mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 13 ani si 1, 40 ce sa fac ca sa ma inalt toti rad de minecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac 12 ani in vreo 2 saptamani si am 1. 64 cam asa consider ca sunt destul de inalt da faza e ca ma o prietena foarte frumoasa si draguta si are cam 1. 69 siare 13 ani as vrea sa ajung la inaltimea ei sau chia mia inalt.[stiti voi de ce]? ma poate ajuta cineva.nu vreau sa cresc si sa nu ma mai pot opri dar vreau sa stiu daca este de ajuns sau mai trebuie sa cresc? sunt sanse ca sa o egalez sau chiar sa o intrec?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1, 55 si am 13 anitongue Si crede-ma ca eu chiar ma consider micutastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 16 ani si am 1. 45 ce pot sa fc? fac handbal de 1 an si ceva am facut si tratament si nu a dat deloc roade.antrenorul meu a zis sa ma tin de un spalier si sa stau acolo cat pot.Toata lumea ma face pitica...sigh un sfat va rogsad Multumesc:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdaaaa...eu cred ca ai putea creste dar nu mai mult de 10 cm vei parea monstru eu am 12 ani si 1, 55

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13 ani esti atat de mic in inaltime si eu am 1. 70 si sunt fata si cls a 6 fa basket si vezi cum te vei inalta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13 ani ai ai 1. 65? dar la 17 cat ai 1. 80 esti destul de inalta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani si am 1, 68 m. practic baschetul de 1 an si nu se vede nimic. Cum sa fac ca sa ma inalt mai mult? Sugesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, incearca sa nu mai fii atat de speriat o sa cresti prin liceu dar poti incerk si putin sport nu strik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu ce sa mai zic. Am 13 ani si 1. 45 m inaltime. Mai e destul timp ca sa cresc tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la 13 ani.adica acum ai 15 ca vad ca i pus intrebarea acum 2 ani, eu sunt fata si am 13 ani fac handball de 2 ani si sincera sa fiu parca cresc din ce in ce mai tare cam din saptamana in saptamana, toti spun ca la volei te inalti. da e bun si voleiul dar mai bun e e la handbal pentyru ca trebuie sa sari sa arunci la poarta.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate eu am 13 ani si daca am 1. 35 fac 14 in aprilie in vara o sa ma apuc de inot baschet si de obicei eu nu dorm decit seara eu ziua n-am somn dar o sa incerc putin si app eu is cel mai mic din cls da nu ma afcteaza asa de mult la 13 spre 14 sa am 1. 35

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 13 ani si am doar 1, 36!crying fac si basket si fotbal dar nimic! ce sa fac sa ma mai inalt?! sadwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 11 ani si 1.41 deci esti ok big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani, 1.69 si 49 de kgcrying vreau sa cresc.sa am 1.75! am inceput sa fac voley.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am 13 ani si am dabia 1.57...

| Dragoselgwns a răspuns:

Eu am 13 ani si am 1. 52. mi-a spus doctora ca sunt un copil normal deci nu te speria ca o te inalti

| biank_2628 a răspuns:

Pai am citit intr-o revista ca daca dormi cu picioarele intise noapte cresti cam 3 cm pe luna.succes!

| alexandra_4619 a răspuns:

Mda. si eu am 13 ani si am 1.41 ianltime crying am incercat toate sporturile nu a mers altceva ce pot face?

| MaDuTzZuL a răspuns:

Hei baiete cred ca ar trebui sa joci mai mut volei si sa lasi scoala deci happytongue
si eu am aceeasi problema

| AdelaAdela14 a răspuns:

Fa multe sarituri si flotari. Daca vrei sa te inalti repede pride-te cu mainile de o bara si stai asa pana iti amortesc mainile si picoarele.

| deeadeutza73 a răspuns:

Eu am 9 ani si am 1, 35 si mie okwinking

| vl4du7z97 a răspuns:

O; y; o

| adina03 a răspuns:

Pfffff am si eu tot 13 ani sh am de abia 1, 52sad daca as avea 1.65 as fi in al 9-lea cer :X parintii mei sunt pitici si nu cred ca o sa cresc mai mult de 5 cm, faza cu inotul s-ar putea sa mearga as vrea si eu sa ma duc dar ar trebuie sa fac mereu naveta in orasstraight face

| deiutzza a răspuns:

E na tu te plangy eu am 13 any si am 1, 43 crying eu ce sa fac?