| elektrix a întrebat:

Am si eu o problema.Sunt baiat, am 1.65 si aproape toti din clasa mea sunt mai inalti ca mine, ce sa fac sa ma inalt si eu si mentionez ca am 56 de kgsad

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Joaca basket, volei, handbal.Si cati ani ai? stai linistit ca mai ai mult timp ca sa crestioh go on

| valy a răspuns:

Pai sa incerci sa faci sport.sa joci baschet, si in plus eu nu inteleg care e supararea ta.asa te-a lasat dumnezeu. daca tu te simti bine asa nu incerca sa te schimbi.si in plus pana la 20 de ani mai ai timp sa crestiwinking

| anonimaa a răspuns:

Da esti mai mic si decat minelaughing
oricum joaca basket, cu acest sport vei creste in inaltime si vei face si muschi, deci deja ai 2 beneficii care vor atrage fetelewinking
te poti duce la sala ca sa faci muschi, asta daca te intereseaza si ca sa cresti in inaltime mai este un truc: dimineata dupa ce te trezesti iti intinzi mainile deasupra capului si te inalti cat poti de tare. e ca si cum incerci cu podul palmelor sa atinci tavanul. e simplu
XOXO

| virusz a răspuns:

Mai taiem din Ghita Muresan si punem la tine