| raduspace10 a întrebat:

Ce as putea sa fac in vacanta de vara acasa? pentru ca stau doar 2 saptamani plecat la mare.

2 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Scuza-ma,ai spus ca stai doar doua saptamani la mare? Si nu e de ajuns pentru tine, te inteleg. Ai muncit mult pentru a merge la mare si simti ca pentru munca depusa meritai mai mult. Asta e, continua sa muncesti si poate vei fi promovat si vei putea sa mergi mai mult la mare.
Prietene, invata sa apreciezi ce ti se ofera. Nu multi au privilegiul sa mearga la mare pe banii lu' tati si mami.
In restul vacantei i-ati un job si du-i si tu pe parintii tai la mare. Bafta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu lucrez de 3 ani si nu am avut nici timp nici buget sa stau 2 saptamani la mare. Ia si te odihneste ca peste cati ani nu o sa mai ai posibilitatea sa te plictisesti.