| Ho1 a întrebat:

Ce asa de greu e la bacalauriat?
puteti sa-mi dati exemple

Răspuns Câştigător
| SwettieNicki a răspuns:

Nu este foarte greu doar daca inveti...la bac demonstrezi ce ai invatat tu in cei 4 ani de liceu;* Atata tot!

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu-i chiar asa de greu. Cand o sa te faci mare, daca inveti bine (mai ales sa scrii, ca nu prea le ai), o sa iei bac-ul fara probleme. Sau, poti sa speri ca, peste 10 ani, cand o sa ai tu varsta de bac, o sa se desfiinteze.

| wj a răspuns:

Chiar nu văd de ce ai intreba așa ceva atâta vreme câtă nu ești în stare să scrii corect cuvântul ..bacalaureat...

| amusername2 a răspuns:

Daca nu stii ca se scrie "bacalaureat" atunci o sa fie greu pentru tinelaughing Daca inveti nu are ce sa fie greu, pentru ca subiectele sunt din materia de liceu, deci nu e nimic din ce nu ti sa predat.