| elena4ever a întrebat:

Ce ati face daca nu va place scoala in care va-ti transferat?

1 răspuns:
| MeMyseIf a răspuns:

In 1 rind daca chiar numai c m-am transferat mai astept o perioada, poate max o luna, ca sa ma conving ca intr-adevar nu-mi place.Sa analizez tot ce se intimpla si sa-mi aduc argumente prin ce ii rau si prin cei bun acest liceu. Abia dupa asta, mai intreb de lume, mai plec sa analizez alte licee si ma transfer in ala care cred ca e mai aproape de sufletul meu.Eu nu cred ca asta creeaza o problema sa te transferi cind vrei.Scrii cerere si pui si tu acolo un motiv"tare serios' si o iei la FUGAlaughing

pa-pa, bafta