| gaby_1815 a întrebat:

Ce ati face voi daca ati putea face orice pe lume, fara restrictii si fara plata? parerea care se potriveste cu amea vot+funda restul vot:d

Răspuns Câştigător
| EuCuTine a răspuns:

Pai as cumpara un castel vechii si las moderniza in interior cu tot ce pot si tot ce as avea nevoie. Castelul sa fie in o zona muntoasa dar sa am si iesire la mare\ ocean. As fac un bazin special pentru broaste testoase si as mai cumpara 23 de cai si multi caini si papagali. As vizita toate lumea si asa incerca toate felurile de bautura si mancare din fiecare tara.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In primul rand m-as arma cu vesta antiglont imbracaminte de jandarm, pusca, pistol, cutit, cateva grenade si munitie iar cand dau de smecheri pe strada ii impusc fara sa ma gandesc de 2 ori iar cand dau de panarame le pun capac si asa as face curatenie pe strazi.

| Liviu a răspuns:

Ce as face?
Pai as da o petrecere si as chema toti cantareti de rapp pe care ii indrageschappy
Petrecerea ar tine 3 zile si 3 noptihappy
Intrarea ar fi libera totul ar fi fara perdea normal.
In rest ce pot spune? Bani nu aduc fericirea dar nahappy
Mas multumit cu o femeie care sa stie ce vrea de la viata nu orce panarama.

| BeHappyForMe a răspuns:

M-as numi printesa si as vrea ca toata lumea sa ma asculte sa imi imdeplineasca dorintele laughing)

| Kaaatyyy a răspuns:

Sincer eu...destul de multe... Dar oricum chestiile aste le pot avea si daca am restrictii.Te opreste cineva sa fugi prin ploaia? Te retine cineva sa mergi pe zapada in sosete? Nu te retine nimic sa faci lucrurile care te fac fericithappy. Adevaratele restrictii nu sunt data de o persoana anume ci de propri-ai constiintabig grin

App:Si ce as face euthinking As face orice sa n-am regretewinking

| TurBina a răspuns:

As plati niste mercenari sa omoara toti parlamentarii si toti hotii din lume si apoi m-as muta in Franta sa stau toata ziua la plaja inconjurat de femei