| lexis a întrebat:

Ce ati facut dupa ce ati luat bacul? Eu nu puteam sa realizez si nu mai stiam cum sa reactionez. era un fel de inviere

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Felicitari, treci la pasul urmator...

| psiholoaga a răspuns:

Sa inteleg ca a fost un soc ca l-ai luat? Eu ma asteptam sa il iau, dar cu medie mai mica decat cea cu care l-am luat. Ce sa fac dupa? Am iesit cu prietenii si am baut, apoi m-am pregatit de admiterea la facultate.

| lexis explică:

Si eu ma asteptam sa il iau dar nu cu 9.08 si sa mai intru si la fara taxa.Sa zic cum a fost admiterea? ati rade de mine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A venit stresul admiterii la facultate. happy

Felicitari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, m-am angajat.