| TeooTeo a întrebat:

Ce ati vrea sa le urati utilizatorilor de pe TPU cu ocazia Pastelui? Eu vreau va spun :Fie ca Lumina Sfanta a acestei mari sarbatori sa va calauzeasca pasii, sa va aduca sanatate si fericire care sa dainuie vesnic in preajma voastra! Un Paste fericit alaturi de cei dragi!

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Multumim pentru urare, teuta1999!
Sa ai parte numai de bucurii!
Sanatate tuturor!
Paste fericit!

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Multumim pentru urare love struck

| Arthur a răspuns:

Mulţumim pentru urările frumoase!
Si celor care sărbătoresc Hag ha Pesah le spun Shalom Israel!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mersi pentru apreciere! Iti doresc succes la scoala, noroc in viata si numai bine!