| Alexxe a întrebat:

Ce atitudine luati cand apar "discutii" intre voi si parinti. Cum va impuneti punctul de vedere?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu apar des discutii intre noi. Avem un program destul de incarcat si nu prea dam unii de altii decat la sfarsit de saptamana.Cu mama vorbesc despre orice, cu tata e un pic mai dificil, e din alt lut facuthee hee

| OanaG a răspuns:

Le explic ce am de explicat, uneori ajung si la tipat happy

Insa...la sfarsit e happy.

| Rukhsandra a răspuns:

Cum multa daruire si multe multe argumente.

| anka a răspuns:

Nu imi impun punctul de vedere pentru ca ambele parti au personalitati puternice. Asa ca,, zic ca tine si fac ca mine". Asa e vorba deci scuza cacofonia.

| gynutza_5762 a răspuns:

Le spun verde in fata ce am de spus si daca ma contrazic imi explic mai bine punctul de vedere incercand sa le explic ca ceea ce spun EU are mai multa logik happy

| CokoStar a răspuns:

Daca nu ma lasa sa vorbesc nu mai spun ce am de spus, o fac ţipând.

| NinaY a răspuns:

Tipand, racnind la ei laughing ajung cateodata si la violenta fizica laughing ( ma refer ca eu dau in parinti, nu ei in mine oh go on )

| pretzel a răspuns:

Calm, dar daca nu ma inteleg si daca incep si ei sa tipe, am si eu o limita. izbunesc si incep sa tip si sa trantasc si ma duc in camera mea si de aici... o las pe mama sa continue ( mama e intelegatoare sidupa 5 min de liniste incepem amandoua sa ne calmam si vorbim linistite ) big grinbig grinbig grinbig grin (app.sun de acord sa tipam la parinti dar Deeyu' chiar sa ajungi sa dai in ei)? lol

| szilard45 a răspuns:

Logic ca nu te asculta zic ca sa nu-i intrerup stau si ma prefac ca i-am ascultat ca or gatat apoi vb eu si daca incepsa comenteze tiplaughing

| Bingobar a răspuns:

Imi zic calm opinia si de ce am ales-o.