| naviDIabLO a întrebat:

Ce bauturi, sucuri consumati?

12 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

De la un timp, evit bauturile cu acid, sa vad daca fara eu, imi este mie benefic.In rest, apa plata si sucuri naturale facute de mine.

| yellowalien a răspuns:

Apa de izvor, ceaiuri, sucuri naturale(facute din fructe), cafea cu lapte(destul de rar, o data - de 2 ori pe saptamana), uneori ciocolata calda si foarte rar sucuri din comert (pe la ocazii speciale sau vara la terasa). De sucurile carbogazoase nici nu ma ating, nu de alta, dar nici macar nu-mi plac.

| Ana a răspuns:

Apa mai mereu.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Bauturi alcoolice foarte rar, iar acelea sunt vin dulce cate un pahat, sau sampanie lichioru imi place foarte mult. Iar sucuri cele naturale aproape toate iar cu acid Cola Fanta si Spritehappy

| Alisa a răspuns:

Cel mai mult beau apa 2-3 litri pe zi, cateodata ajung si la 4 litri pe zi.
Mai beau si sucuri, dar foate rar, si fara acid, doar naturale.

| Alex_7297 a răspuns:

Nu consum. Un sprite din când în când, foarte rar. Dacă beau o dată pe lună e bine...

| dailydaisy07 a răspuns:

Numai sucuri naturale si apa plata!

| No.More.Sorrow.:) a răspuns:

Apa minerala: Roua muntilor, Izvorul minunilor
Sucuri: 7up, Fanta, Capy, Prigat, Sprite, etc.

| andreea_8223 a răspuns:

Sall, pai konsumam pepsi tweest pana acum, dar acum ma m dus la apa plata! :d! nu sunt sanatoase de loc! ma ref la sucuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei, apalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa. Sucuri nu beau, acidulate, si naturale imi fac din an in paste ca mi'e lene sa folosesc robotu' si n'am bani de fructe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa plata si suc de portocale.