| Lavinia_Marina_1996 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii fac iubitului mei de ziua indragostitilor, vreau ceva dragut si special, buget nelimitat. (Suntem de un an impreuna si el are 18 ani )

Răspuns Câştigător
| ramonia a răspuns:

Personalizeaza ceva cu voi... o rama cu o fotografie cu voi doi, sau ceva dragut din care sa reiasa cat de tare tii la el... Bafta.

8 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Un bmw

| corhaz a răspuns:

O papusa gonflabila

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Un dildo

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Hmmm, buget nelimitat?
zici ca are si 18 ani, probabil are permis, pai un bmw seria 5 din anii '80 big grin
daca se poate sa il si modifici putin
acum serios, ce conteaza atat de mult ziua asta? ceva acolo simbolic sa nu zica ca nu i-ai luat ceva. mai importanta e ziua lui de nastere cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoana ta. daca vrea altceva, e clar cat de mult tine la tine.
desigur si acel bmw care se zice mai sus nu ar strica, dar cred in ce am zis la inceput laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| RevolutionX a răspuns:

Un briceag sa se taie cu tiganii!

| 89 a răspuns:

O partida de sex cel mai frumos cadou