| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac iubitului de ziua indragostitilor? suntem impreuna de 2 ani si jumatate.pana acum nu prea i-am facut eu cadouri, dar acum vreau sa il surprind cu ceva frumos.Astept niste sfaturi.Multumeschappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii poti lua un ceas, un parfum, o perna in forma de inima, un lantisor cu initiala ta si cumapara-ti si tu un lantisor cu initiala lui, o poza cu voi pusa intr-o rama in forma de inima, fa-i ceva frumos de mana. etc. sper ca te-am ajutat.

| Iubiţica95 a răspuns:

Ia o poza cu voi...cea mai reusita, si fa la comanda puzzle...astfel vreo 2 ore o sa aveti cu ce sa va distratz :p