| RalucaAlina11 a întrebat:

Ce cadou sa ii faci iubitului de Ziua Indragostitilor?

Răspuns Câştigător
| patri a răspuns:

Un album foto cu pozele voastre sau un lampion in forma de inimiara. smug Mie prietenul meu mi-a luat unu si abaia astept sa ii dam drumu spre cer :X big grin

17 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

De unde să știm noi? Nu-l cunoaștem laughing

O fotografie cu voi doi în ramă!

| IsabelaIssa a răspuns:

Trebuie sa ii faci ceva specific acelei zile. Trebuie sa fie legat de iubire, de relatia voastra.

| IloveME a răspuns:

M-am gandit la o bratara de lotus, vazuta acum cateva luni!
Sunt sigura ca i-ar place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Se merită să faci cadou un parfum cu feromoni, face toţi banii.
http://www.federico-mahora.wgz.ro/......moni-50-ml
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La anisorii tai ai si iubit?! Wow, de unde atata tupeu si lipsa de educatie? Mai asteapta fetit-o.

| RalucaAlina11 explică (pentru anonim_4396):

Mars du-te dracu cum iti permiti sa ma jignesti ita tupeu pe tine

| Alexandru0007 a răspuns:

Un orallaughing

| CityOfSatan a răspuns:

Nimic.El trebuie sa iti ia tie un cadou...Adica cel putin eu nu cred ca voi cumpara nimic.

| Alexandru0007 a răspuns (pentru CityOfSatan):

O sa ajungi departe cu gandirea astahappy

| CityOfSatan a răspuns (pentru Alexandru0007):

Ce vrei sa spui cu asta?

| Alexandru0007 a răspuns (pentru CityOfSatan):

Se fac cadouri reciproc desteapto, ca nu e Martisorul sau 8 Martie.E sarbatoarea Iubirii...sau doar el te iubeste pe tine?

| CityOfSatan a răspuns (pentru Alexandru0007):

Sincer,ai dreptate, doar ellaughing!

| BreeTPU a răspuns:

Daca nu te-ai decis, vezi ca sunt mari reduceri in acesta perioada http://www.bree.ro/reduceri.php

| kmarianak a răspuns:

Uite cateva idei, http://www.interferente.ro/......ilor.html, http://www.interferente.ro/......tice.html. Happy Valentine' Day! Dar nu uita ca vine si Dragobetele, ca doar trebuie sa sarbatorim romaneste.:)

| TomaTamaraTania a răspuns:

Daca nu-l cunoastem e greu sa-ti dam idei potrivite. Eu am daruit iubitului meu o pereche de boxeri cu inimute anul trecut. Depinde ce fel de om este el. Poti sa-ti fac cadou o cravata cu inimute. Parfum de care stii ca-i place, un album cu voi doi. De aniversarea noastra i-am facut o compilatie cu melodiile noastre si inca doua care i le-am dedicat. Am pus coperta cu poza noastra si am scris "Compilatia noastra", totul digital si i-am zis sa verifice foder-ul in care am salvat tot. Fa-i un tort in forma de inima daca e pofticios. Da-i o carte daca ii place sa citeasca. Da-i un catelus, un pui de pisicuta. Un peste, o broasca testoasa. Ti-am dat cateva idei dar eu nu-l cunosc.

| carinutza373 a răspuns:

Lansati un lampion: http://www.cadouri.ro/cadouri-valentine-s-day/lampioane-inima-p13482.html
luati-va niste cani inima identice:
http://www.giftmarket.ro/canivalentines
si pe langa astea sa iei o sampanie si toate sa fie la lumina lumanarilor si a stelelor, FUNDA?

| Iris1986 a răspuns:

Depinde si de cat timp sunteti impreuna, eu i-asi sugera o excursie impreuna, sau o sera in care sa vizionati impreuna un film sau ceva stii tu, nu neaparat ceva material.