| triflingsmile a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii fac unei foarte bune prietene care implineste 16 ani? happy

Răspuns Câştigător
| Ynutzika a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii dai ceva semnificativ, care sa ii arate cat de mult ti la ea. Un filmulet cu poze de-ale voastre (facut in power point) ar insemna mult. Si, daca vrei, poti sa iei un pachet de foi si pe fiecare sa scrii cate un cuvant si sa formezi propozitii. De exemplu : ''La multi ani,...(numele ei)! Ai mai imbatranit cu un an happy! Nimeni si nimic nu m-ar putea opri sa fiu alauri de tine in acest moment special!'' Nu iti va lua mult! Dar, poti sa ii mai cumperi si un ursultet, mic, de plus pe care este scris ''I LOVE YOU''!

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Ceva ce crezi ca isi doreste. o bratara, un inel. un lant. cercei

| laurav a răspuns:

Deci...

cumparai o felicitare in engleza pe care sa scrie la multi ani de 60 de ani laughing

asa am facut eu cu o prietena de amea dar din greseala ne-am amuzat foarte mult laughing

dar tine foarte mult la aceea felicitare tongue

noh nu stiu altceva orice gestu conteaza nu marimea sau valoarea happy

| alice_5598 a răspuns:

Ii poti cumpara bijuterii.sau o esarfa.sau o rama foto, cu o fotografie cu voi doua.sau un tricou haios.