| Nessie a întrebat:

Ce cadou as putea sa le fac celor mai bune prietene ale mele de 1 martie, daca nu le place sa primeasca martisoare? As vrea ceva dragut si care sa il tina minte.

Dau

Răspuns Câştigător
| FiTzOSsu a răspuns:

Un breloc sa puna la chei il vede tot timpul deci se va gandi la tine sau ceva haios de plus acum depinde si de banii intelegi? daca ai avea ai putea lua bratara, cercei, inel happy

2 răspunsuri:
| 9988 a răspuns:

Nu stiu! Intreaba-le ce si-ar dorii de 1 Martie si cine stie iti va spune! In locul tau le-as face cadou un tricou, sau un maieu sau chiar un pantalon scurt ca totusi vine primavara de 1 Martie totusi nu?!

| Nessie explică:

Mersi!