| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

Ce cadou as putea sa le fac prietenei mele si iubitului ei cand implinesc un an de relatie?
Dar nu ceva foarte scump, idei?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Lasă-i pe cei doi să-și aniverseze dragostea, așa cum știu ei. Nu cred că ar fi nevoie, în vreun fel, de implicarea ta. E ziua lor (specială), nu a ta. Tu poți să îi feliciți și cred că e de ajuns. Lasă-i singuri, pentru a sărbători... în doi. happy

| Isolde a răspuns:

Ei implinesc un an, deci e o sarbatoare ce tine de ei doi, nu de tine, insa daca vrei sa le faci ceva placut si sunteti apropiati, ia o cutie de ciocolate sau fiecaruia cate o ciocolata legata cu fundita rosie. Ciocolata e simbol al iubirii si se spune ca si ofera dispozitie buna. Plus, cine ar refuza-o? Nu trebuie sa cheltui banii pentru cadouri pompoase, nu se merita, doar gestul conteaza. Baftaa!

| Dinca_Iulica_2001 a răspuns:

Fale o felicitare si un buchet de flori. Trandafiri rosi. Funda?

| BiancaStyle a răspuns:

Ai putea sa le cumperi o rama de tablou in forma de inimioara cu poza lor, sau ceva de genul asta. Oricum, ceva ce simbolizeaza iubirea