| midnight_2375 a întrebat:

Ce cadou i-ai face iubitei/iubitului la majorat?

4 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Grea intrebare... dar oricum ceva care sa ii aminteasca de tine/ea ceva memorabil pentru amandoi acum gandeste-te si u. big grin

| anka a răspuns:

Eu am primit de la iubitul meu un lantisor cu o jumatate de inima. Cealalta jumatate de inima era pe lantisorul lui.

| Ana a răspuns:

Ceva amuzant, de exemplu o suzeta, babetica sau ceva mai indraznet de la s*x shop laughing si ceva simbolic, un breloc sau lantisor cu o inimioara si fiecare sa avem o jumatate din inimioara.