| qxs a întrebat:

Ce cadou i-ați face iubitului la majorat?

5 răspunsuri:
| RainboyDash a răspuns:

Sex oralwinking O sa-i placa sigur

| xJustJuss a răspuns:

Eu nu sunt fata.Dar stiu ce i-ar place sa primeasca.Un ceas, nu inteligent, Doar sa arate bine. Poti achizitiona foarte ieftin.

| psawyer a răspuns:

Un ceas frumos de mana si o rama in care sa-i pui poza ta. Sigur o sa-i placa si o sa-si aduca aminte de tine.winking :*

| moneantonella a răspuns:

O sampanie +o bratara/lant aur+o poza cu noi doi+un breloc daca are masina funda?

| LøVëLŷSщίŀĕė a răspuns:

Eu prietenului meu i-am luat un lantisor de argint cu un pandantiv in forma de chitara si un tricou personalizat big grin
Iti dau niste idei :
poti sa ii cumperi o poza frumos inramata cu voi doi, o cana, o perna sau un tricou personalizat, un ceas frumos, un album foto cu toate pozele facute in cele mai frumoase aventuri ale voastre, un parfum, un lantisor
o colectie de CD uri cu muzica lui preferata, o carte buna din genul pe care el le citeste (daca citeste)