| katalyn_2632 a întrebat:

Ce cadou i-as putea face unei fete de 13 ani? Tinand cont ca nu prea am multi bani si ar merg si ceva homemade? Dau funda pentru cel mai folositor

Răspuns Câştigător
| MiK3L a răspuns:

Un trandafir rosu si o ciocolata. Ceva simplu nu sofisticat.

3 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Eu zic sa incerci o bratara handmade :] gasesti multe pe youtube si is simple + ca o si poate purta tot timpu si stie ca e din suflet :]

| apalipis a răspuns:

Hmm.Fata de 13 ani. Avand in vedere situatia fetelor de astazi e cam dificil.Eu am o verisoara de 9 ani care are calculator si care acum, nu se mai gandeste la o papusa sau eu stiu ce altceva ci la telefoane cat mai sofisticate.Eu as spune sa ii iei o bluza sau ceva daca nu poti sa ii iei ceva accesori sau ceva distractiv. Ceva ce i-ar placea.Sau ceva care sa ii tina, ceva decorativ.

| cat a răspuns:

Poate ii dai o inimioara de genul asta care se deschide si in ea poate pune o poza http://www.crownfashion.ro/......ide-995662 sau http://www.crownfashion.ro/......ure-952498 Sper sa-ti placa si tie.