| RaisaGirl a întrebat:

Ce pot sa ii iau cadou prietenului meu rocker tinand cont ca nu dispun de prea multi bani.

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

O lama! i!

9 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Uite cateva idei:
Un tricou cu formatia preferata
O cana personalizata
o bratara cu tepi

| Nousername a răspuns:

Sa ii dai ce i-ar placea.thinking Poate un bilet la Bon Jovi? Eee, daca e damil mie.Ok, deci nu despui de multi bani ...Ai putea sa ii ei un album cu o trupa preferata sau sa ii faci ceva de mana.happy

| nooooc a răspuns:

Rockeri imputiti plina lumea de cretini

| Zippy a răspuns:

Cu noi,rockerii e usor.Daca sti sa canti la vreun instrument e foarte simplu sa ii dedici o balada de dragoste (daca e iubit) sau ceva despre prietenie(daca e doar prieten). Daca nu ii poti lua o bratara de piele(sau ceva de rockeri),sau daca el canta la ceva ii poti lua un accesoriu pe care sa il personalizezi:de exemplu daca este chitarist ii poti lua o pereche de corzi,sau cateva pene (pe care sa desenezi ceva cu markerul,sau sa te semnezi,sau poti scrie ceva despre voi, sau chiar poti face niste fete foarte simple, iar penele le va folosii in functie de ce stare are). Sper ca te-am ajutat si daca se poate si fundabig grin

| 54ndy a răspuns:

Un tricou imprimat cu Rammstein sau cu formaţia lui preferată.

| cossy30 a răspuns:

Cred ca un tricou (negru) cu formatia lui preferata, nici nu costa asa mult big grin... Bafta!

| Coco_5217 a răspuns:

Hm, era bine sa mentionezi si suma de bani de care dispui.
Pai, sa vedem. o carte horror, ii poti comanda un lantic pe placul lui de pe un site (acolo gasesti mai multe modele si preturile sunt mult mai avantajoase) cu inscriptii, ia o cana simpla si scrie pe ea : "Iubesti rockul, dar pe tine nimeni nu te iubeste mai mult ca mine " si invita-l la cafea. Sunt multe idei. fii creativa, baietilor nu le plac cadouri de gen : haine, parfum. ia-i ceva comic, sa zambeasca mereu cand isi aduce aminte de cadoul tau!big grin

| OoInnocentSmileOo a răspuns:

Pai ai putea sa-i iei un tricou pe care scrie killers si ca de preferabil negru