| Crs a întrebat:

Ce cadou as putea face unei prietene la majoratul ei? Tinand cont si de faptul ca nu dispun de prea multi bani; e criza

5 răspunsuri:
| georggyy a răspuns:

Un parfum Pur blanca sau Passion Dance

| stweety10 a răspuns:

Am vazut la metropolitan cateva ceasuri frumoase si ieftine. Si mai sunt si bijuterii, sunt foarte frumoase, uita`te si vezi daca iti plac.winking

| DianaLostInDreams a răspuns:

Poti sa iei un parfum, cum a spus si georggyy, pentru ca cele de la avon nu sunt scumpe, dar poti sa ii iei un lantisor de argint sau o bratarica, sa o poarte mereu.tongue.

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Un urs mare love struck
Un set de argint [ in jur de 50 de lei ].
Un lant cu initiala ei.

Alege tu ceva.

| bettina a răspuns:

Buna! De multe ori nu conteaza cadoul ci gestul.Eu iti recomand, daca esti priceputawinking, sa ii faci o brosa 'hand-made'', sunt pe internet o gramada de modele usor de copiat. Poate parea la prima vedere ceva ieftin, insa, ambalata frumos, ar fi ceva deosebit si chiar unicat.Succes!