| anonim_4396 a întrebat:

Pe 28 ma voi duce la un majorat al unei fete, ea este putin "ciudata" stilul ei e gen rock/emo/punk/funky etc! Ce cadou a putea sa ii cumpar tinand cont ca nu mai am mult timp.

Răspuns Câştigător
| AlleMrr69 a răspuns:

Tricou cu o trupă. Cel mai bun cadou. Sau un pandantiv sub formă de chitară..sau poate o brățară cu ținte..cam ceva de genul ăsta.

4 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Un tricou funny, bratari colorate, pandantive ( se gasesc cu tot felul de forme, eu as alege unul cu simbolul pacii, cu colț sau chitara), daca stii ce telefon are, pe langa un cadou mai semnificativ i-ai putea lua si o husa de telefon happy

| Mayar a răspuns:

Ruj negru
lac de unghii negru
accesorii de par cu negru/mov/alb
accesorii gen rock : bratari, pandantive [ sigur gasesti la vreun magazin de la tine din localitate de unde sa cumperi] - poti sa iie iei o chestie care arata ca un fel de 'lant' si il puni la gat la mana, depinde ce gasesti
tus negru pentru ochi
parfum [ orice fata, indiferent de alte chestii, adora saaiba parfumuri, Vad pe pielea mea cate trebuie sa cumpar la una si la alta,,,,]
penar gen rock/emo si cum ai mai spus
accesoriu de telefon
Funda de par gen din ala

| T0T a răspuns:

Un tricou negru larg.

| onix33 a răspuns:

O boxa portabila la care sa asculte muzica http://www.gadgetworld.ro/......-card.html :)))