| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou ia-si putea face unei prietene bune?

Răspuns Câştigător
| AllexutzaMeOriginalOfficial a răspuns:

Ai putea sa-i iei o rama foto personalizata cu strasuri, pietricele, sclipici etc. si sa pui o poza cu voi doua acolo, sau un ursulet cu o inimioara in mana si pe inimioara aia sa cosi o poza cu voi 2, sau sa te duci la un om care face personalizari si sa-i zici sa faca o cana sau un tricou cu voi 2 pe ele.happySucces![Funda?]

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Cel mai simplu este să cumperi o felicitare amuzantă, care să o descrie, şi să-i scrii câteva gânduri bune acolo + anul când îi dăruiești acea scrisoare.
Sau dacă nu un medalion specială, din ăla care se desparte în două bucățele de inimioară, ar fi frumos şi special de asemenea.
Sau îi mai poți face cadou un tricou cu trupa preferată.

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Pai e prietena ta,nu trebuie sa o sti tu? Nu tu ii si gusturile? (eu una,zic ca ar trebui sa ii cumperi ce simti tu, si ce crezi ca-i place.dar na eu totusi iti dau cateva exemple: ceas, parfum, lantisor, bratara(de aia sfosforecenta de scrie pe ea best friend sau friends)sau una normala...Sau un ursulet....etc..Eu ti-am dat un sfat, acum ce crezi tu(sau cati ani face ..atati trandafiri intr-un cosulet sau un buchet normal.si in flori sa fie o felicitare)sa scrii ceva acolo, frumos!

| Catalina1243 a răspuns:

Pai ii poti oferi un lantisor, o bratara sau niste cercei.Un ursulet de plus nu cred ca ar strica.
Mult succes!

| UnKnoWw a răspuns:

Poti cumpara un medalion care se imparte in 2 si pe o parte sa scrie Best si pe una friends ceva de genu, si fiecare din voi sa pastrati o parte thinking

| cataleya a răspuns:

O trusa de machiaj, un parfum, o bratara, o geanta, o poza cu acorul ei preferat etc.

| caryzuzulete a răspuns:

Pai poti sa-i faci tu o felicitare, sau poti sa-i cumperi un tricou alb si sa desenezi tot felul de chestii pe el sau poti sa-i dai un animal de plus( care este animalul ei preferat) sau sa-i cumperi un joc( depinde cati nai are) sau un parfum sau o bratara.
Sper sa-ti fie de ajutor happy