| MirunaMirunaMirunaMirunaaa a întrebat:

Ce carte imi recomandati sa imi cumpar "Tara Duncan" vol.I sau"Insemnarile unei pustoaice"vol.II?

PS:Am citit "Insemnarile unei pustoaice"vol I. intr-o zi ca mi-a placut mult!big grin
Iar cartea "Tara Duncan" mi-a recomandat-o o colega.

Deci ce sa aleg?(cred ca pana la urma mi le iau pe ambele).

2 răspunsuri:
| OoAlexaOo a răspuns:

Tara Duncan. Am citit toate cele 7-8 volume aparute si imi plac foarte mult. Nu m-a atras cartea "Insemnarile unei pustoaice", insa, daca tie iti place...
Cel mai simplu este sa le achizitionezi pe amandoua. Parerea mea.

| alextiby a răspuns:

Am citit si eu 2 volume din Tara Duncan si mi-au placut cu toate ca nu credeam ca e genu meu.