| LoveAngel223 a întrebat:

Ce carti actuale as putea sa citesc?(in afara de seria twilight)Dau fundita si nota. app era sa uit imi plac mult cartile cu vampiri

6 răspunsuri:
| Ale_8242 a răspuns:

Eu am citit primele şase cărţi din Vampirii Sudului şi mi-au plăcut mult. Cărţile Vampire Diaries sunt destul de slăbuţe, mi-am cumpărat-o pe prima şi am vândut-o, şi nici că am mai citit următoarele.
Am mai citit şi Harry Potter anul ăsta, deşi cărţile sunt vechi. Şi am rămas Uau, chiar e mişto.

| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Actuale nu stiu dar ai putea incerca Casa Tunetului de Dean R. Koontz a fost prima mea carte de "groaza" citita! Citeam incontinuu nu o puteam lasa joslaughing

| nodeerskulls a răspuns:

Carti cu vampiri:
Orice de Anne Rice
Heather Brewer - The Chronicles of Vladimir
Mani Mancusi - Blood Coven

| bLuEsKiEs a răspuns:

The Vampire Diaries (ii muult mai bun serialuwinking )
Seria Vampirii Sudului de Harris Charlaine : Morti pana la apus
Moartea la Dallas
Clubul mortilor
Moarta pentru toti
Mort de-a binelea
Categoric moarta
Morti cu totii
Mort si ingropat
Mai rau decat moartea
Seria Academia Vampirilor de Richelle Mead
Academia vampirilor vol. 1
Initierea. Academia vampirilor vol. 2
Atingerea umbrei. Academia vampirilor 3
Juramant de sange. Academia vampirilor 4 (acesta este in curs de aparitie)

| onlyme_2747 a răspuns:

Si eu am terminat de citit zilele trecute seria Twilight.Ai putea sa imi recomanzi si mie ceva mai, sa zic, potrivit pentru cititor incepator? daca ma intelegihappy

| bittersweet_1621 a răspuns:

Academia vampirilor, Semnul, Jurnalele vampirilorbig grin