| Roxana6277 a întrebat:

De ceva timp am inceput sa citesc niste carti cu care parintii nu prea sunt de acord pentru ca sunt cu vampiri (seria Twilight de Stephenie Meyer). Ce carti imi recomandati care sa fie in genul acestor carti, dar fara vampiri si fara varcolaci? Fundaa* pentru cel cu cele mai multe carti!

Răspuns Câştigător
| RainbowAndra a răspuns:

Ingerul noptii, Crescendo si Tacere de Becca Fitzpatrick big grin

7 răspunsuri:
| LexieD a răspuns:

Jurnalele Vampirilor sau Intoarcerea raului absolut
spor la citit happy!

| RainbowAndra a răspuns:

Te inteleg, dar cred ca ar trebui sa ii convingi pe parintii tai sa te lase sa citesti ce vrei tu si in plus seria twilight e foarte tare, mai ales cartea a patra, sper sa ai noroc happy

| RainbowAndra a răspuns:

Ingerul noptii de Becca Fitzpatrick

| RainbowAndra a răspuns:

Continuarea 1. Ingerului noptii de Becca Fitzpatrick 2. Crescendo
3. Tacere

| RainbowAndra a răspuns:

P.S. Scuze ca am scris de mai multe ori, dar nu aparea si nu stiam ce are, acum stiu ca nu apare imediatwinking

| VogueAdicction a răspuns:

Hmmm, Nu plange sub clar de luna e o carte superba. Cand te apuci sa o citesti si vezi ca e asa cu adolescenti, cu lupi si cu vampiri, nu o sa o mai lasi din mana o saptamana, iti promit big grin

| CatabRc a răspuns:

Shogun si nobila casa de james clavell