| raluca_4573 a întrebat:

Dupa cum am observat este la "moda" sa iti placa povestile/filmele cu vampiri! Eu una sunt "indragostita" de filmele si cartile din seria "Twilight". Voua va plac povestile cu vampiri? De ce?

Răspuns Câştigător
| Roxata a răspuns:

Ador tot ce are legatura cu vampirii! In general le ador deoarece sunt interesante si iti prezinta de foarte multe ori o dragoste dintr`un vampir si o fiinta umana.

12 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Mie-mi place Underworld. Sunt "indragostit" de Kate Beckinsale. big grin

| yanny`s a răspuns:

Vampirul armand-anne rice...este o carte minunata... un vampir "gay"...laughing cine nu ar citi o asemenea carte? sunt foarte interesante aceste carti si de aceea le citimhappy

| Abcfunny a răspuns:

Buna! si mie imi plac vampiri nu stiu de ce... dar mi-as dori sa fiu ca ei ...creca muzica care o ascult ma influenteaza ...eu ascult rock/metal

| CrucifiedCountess a răspuns:

Mie mi-au placut dintotdeauna.si nu numai cu vampiri.in special cele fantasy... daca-ti plac cu vampiri,,, iti recomand Dracula 2000 de Wes Craven. Cel mai tare in domeniuwinking

| Moneyandfame a răspuns:

Tie iti plac filmele alea doar pentru ca sunt la moda?

| BabyWL a răspuns:

NUUUUU! Mie nu-mi plac filmele cu vampiri :-ss, nu prea imi plac filmele de genu asta! Dar Twilight imi place, la fel cum imi plac si alte filme de "dragoste"! tongue

| jo a răspuns:

Adica nu iti place Twilight?

| maya_1276 a răspuns:

E singurul film care mi-a placut"Twilight"uni se uita la astfel de filme pentru ca este la moda...stiu pe cineva care si-a luat cartea de la filmul"Twilight"... o sa vezi ca peste cateva luni v-a aparea altul si lumea se v-a schimba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac! Sunt asa de misterioase.Chiar acum citesc o carte:Anne Race-Interviu cu un vampir, dar o sa fie pe data de 1.07.2009, pe Procinema la ora 22:00 si filmul, asta daca vrei sa il vizioneziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nup... Adica opvestile la un foc de tabara da merg de orice fel desi dupa asta nu trebuie sa ma culc singura k mie frieca, dar filmele nu. Mi se par nu stiu. antipatice, macabre. exagerate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac filmele cu vampiri pentru ca sunt de groaza