| Đănuţă a întrebat:

Ce carti horror stiti? :d
Si despre ce sunt? >:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intrebare :Xcele mai Horror carti sun de la John Saul intitulat si"Mestrul genului horror" si Stephan King.De la John Saul iti recomand sa citesti cartile (Chinuiestei pe copii, Cei neiubiti, Umbra, Vocile)iar de la Stephan King (Cimitirul Animalelor) uite aici
http://www.piata-cartii.ro/tag/john%20saul
>:D< Daca mai ai intrebari despre Filme, carti horror sau interesante intreaba-ma :*

6 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Ador cartile cu Vraciul. Ti le recomand :X
De fapt se numeste.Cronicile Wardstone, parca

| ioana181 a răspuns:

Cartile cu Vraciul : Batalia vraciului, secretul vraciului, ucenicul vraciului, blestemul vraciului. Sunt despre magia neagra si strigoi, vrajitoare si bineinteles un vraci.

| elisarktis a răspuns:

Cartea de mate mie personal mi se pare ca este horrorbatting eyelashes deschideo si inatinte sa ajungi la cuprins incepi sa tipi big grin

| Đănuţă explică:

@ ioana181 Am citit toate cartile "Vraciul" love struck
mersi oricum big hug
ai gusturi bune happy

| Zapacita_4122 a răspuns:

Tare faza cu cartea d mate...Mate-bleahhhhhhhhhhhtongue rolling on the floor

| mariusmihai a răspuns:

,,Raiul Demonilor,, un roman de autor roman putin mediatizat l- am citit si mi s-a cam ridicat parul pe mana...actiunea intreprinde un criminal psihopat ce incerca cunostintele ezoterice dar si istorice ale anchetatorilor porniti in urma sa, pe langa demoni din carti apocrife, la civilizatii pierdute prinse intr-un dinamism teribil toate petrecute intr-un oras frumos din Romania.Care? vedeti voi.