| XestediferitdeY a întrebat:

Ce carti te-u "dezamagit"?

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Sincer singura carte de anvergura care m-a dezamagit a fost ''Alchimistul''. In schimb in ochii mei Coelho s-a ''revansat'' cu ''Veronika se hotaraste sa moara'', ''Manualul Razboinicului luminii'' si mai ales cu ''11 minute''.

| Konata a răspuns:

Buna!
La viata mea am citit multe carti si, desi am abia 15 ani nu am intalnit carti care sa ma dezamageasca pentru ca fiecare carte e speciala si adaposteste secrete si mesaje care sunt percepute diferite de fiecare dintre noi. Mi-a placut fiecare carte pe care am citit-o. pe toate le-am apreciat love struck.

| greyhound a răspuns:

Unde fugim de acasa. Marin Sorescu
cea mai groaznica din tot ce am citit vreodata

| Mihaela_Buzduganmih_1998 a răspuns:

Pai amurg partea 1