| Raymiiiii a întrebat:

Ce casti pentru PC sa imi iau pana in 50 de lei? Niste casti care sa nu schimbe vocea ( sa o faca mai subtire ), si sa nu sune bruiat cand vorbesc pe Team Speak 3/Skype, sa se auda vocea clar. Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa accesezi acest link, sa citesti parerile la orice produs care te intereseaza, poti sa selectezi si intre ce pret doresti, si sa ai in vedere faptul ca daca achizitionezi produse de peste 90 de lei vei avea transport gratuit prin curierat rapid. Uite si link-ul http://www.emag.ro/casti-pc