| andreeadeeathebest a întrebat:

Ce chesti fhaine stiti pentru hi5?

Răspuns Câştigător
| Simple Girl:X a răspuns:

Http://welcome.haipa.ro/hi5/utile-pentru-hi5/ vezi si u ce gasesti pe aici

5 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Eu iti recomand sa lasi hi5-ul si sa iei o carte de gramatica. E o "chesti fhaina" sa stii.

| LNK a răspuns:

Ale, aici nu vorbim pe Mess. Inainte sa postezi un raspuns, ai citit cele 3 reguli de sus? Una dintre ele zice : o exprimare corecta gramatical. Tie ti se pare ca in intrebarea ta e o exprimare corecta din punct de vedere gramatical? /:-)

| andreeadeeathebest explică:

Auzi tu Elena.
laughingrolling on the floor
prostuta poti fi
daca nu sti limbaju de pe mess (prescurtat)
iti recomant sa nu vb asa cu mine clar tuh?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleeee la gramatica cu tine! sa nu ramai repetent si anul acesta!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor
gramatica ...este un taram necunoscut pentru multe persoane