| anonim_4396 a întrebat:

Ce chestii gen astea mai stiti?
Da like si iti spun numarulbatting eyelashes 1 - Te ador ♥ 2 - Te plac 3 - Te urasc 4 - Imi plac ochii tai ...5 - Vreau sa fiu cu tine 6 - Esti bun/a >: 7 - Esti fitos/fitoasa 8 - Vreau sa. ti dau o palma 9 - Vreau sa te sarut 10 - Esti de treaba 11 - Esti dragut/a 12 - Esti de gasca 13 - BFF 14 - Suntem prieteni buni 15 - Nu te suport 16 - Nu te cunosc

funda
sau cum se numesc?

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Da like și te pun ca ce vrei.
mamă.
tată.
soră.
frate.
verișor.
verișoară.
unchi.
mătușa.
nepot.
nepoată.
bunic.
bunică.
într-o relație cu mine. pentru o săptămâna.
căsătorit/a cu mine. pentru 5 zile
logodit/a cu mine. pentru 3 zile
Pune si tu asta pe peretele tau si vezi ce vor.

Daca crezi ca sunt o prietena buna da LIKE! Pune asta pe peretele tau si vezi cati prieteni adevarati ai happy

Ce culori îmi dai?
Verde - Eşti drăguţă
Roz - Îmi eşti dragă
Galben - Ţin la ţine
Roşu - Te iubesc
Gri - Te urăsc.
• Negru - Nu te suport