| alexaalbu a întrebat:

Ce credeti ca iar mai trebui acestei costumatii?:
bluza alba, fusta scurta neagra, pantofi rosii.
ma duc intr-un club

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Accesorii happy nu incomode sau exagerat de mari, să nu iasă mult în evindţă. O gentuţă finuţă, elegantă, din aceea să cadă pe umăr într-o parte... şiii un zâmbet pe buzele tale! Atât şi nimic mai mult!
Baftă! happy

5 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Un lant lung cu ceva rosu... pote si o bratara care sa fie la set cu lantul ar merge binee

| DouaPuncteIcs a răspuns:

O gentuta sau posetalaughing rosie [sau neagra, alba...] o curea rosie daca fusta e din aia care e peste camasa
si niste accesorii colorate:d
Funda?puppy dog eyes

| NimeniCelebru a răspuns:

E perfect!
Imbraca-te cu ce iti place tie!
Nu trebuie sa ne ceri parerea noua...
Mult succes si distractie placuta!
Pupici dulci, dulci:*:*
Fundaa?puppy dog eyes

| Goguletzu a răspuns:

Parerea mea de baiathappy

Bluza sa fie stramta.
Si poate chiar ceva accesori nu ar strica.

Iar evidentierea pantofilor sa fie facut cu o pereche de ciorapibig grin