| Anonimow a întrebat:

Ce credeti ca se afla la vatican? tot aud ca e mare secret acolo.

2 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

După părerea mea, Vaticanul este centrul catolicismului mondial. Aici, Papa, capul bisericii catolice îşi desfăşoară activitatea coordonând relaţiile cu toate bisericile catolice din întreaga lume. Deşi se află în Roma, Vaticanul este un stat aparte care are propriile reguli şi propia administraţie.

| Diana769 a răspuns:

Eu cred ca se afla documente si informatii despre anumiti politicieni si actiuni facuti de ei, sau criminali, atentate, asasinate etc. Se spune ca acolo se tin toate aceste informatii strict secrete si multe altele despre istorie. A, si au detalii despre grupul Masonilor happy. Informatiile de acolo pot schimba lumea.