| Alien a întrebat:

Ce credeti ca se intampla dupa moarte…?

14 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Nimic! "dormi" si atat.

| Enma a răspuns:

Pai o sa fii cu persoana pe care o iubesti si totu o sa fie frumos frumos si imposibil de realizat acum sad

| Enma a răspuns:

Sti cred ca important e cum murim... daca nu mor sa stiu ca persoana dupa care sunt distrusa ma distruge si mai rau ne vewnind la inmormantare... stiu sigur ca o sa ajung in iad dupa atatea injuraturi care o sa le trag in ultimele minute de viata pentru faptul ca nu sunt langa ea sa vada ca sufar! scuze sunt in depresie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am inscenat odata moartea pe TPU(mi-am sters contul) si s-a intamplat asa : credeam ca totul va fi stupid de dramatic dar cineva a invocat disparitia mea, s-a pornit un comentariu lejer, simpatic, a iesit un iures si-o veselie...toti pareau relaxati numai eu cu desavarsire imi priveam moartea, credeam ca "prietenii" se pun pe bocit, dar nu! dupa moarte e Liniste.
PS.atata doar ca inca nu-mi prea place linistea

| Andrei_2426 a răspuns:

Ceva naspa, eu vad dupa moarte un abis intunecat...nu vezi nimic, nu auzi nimic, nu simti nimic, doar sentimente de frica...

| Deniisze a răspuns:

Esti mort.

| L7L a răspuns:

Cazi intr-un somn adanc si nu te vei mai trezi nici odata... pacat nu?

| Gentiana a răspuns:

Pai ajungi in Rai unde te intalnesti cu cei care au murit...credlaughing

| Andra00009 a răspuns:

Murim!

| Andra00009 a răspuns:

Adica incepi o alta viata happy

Răspuns utilizator avertizat
| 4b a răspuns:

Esth mort, cu tine nu se mai intampla nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va avea loc o prima judecata in urma carora vom fi trimisi in Rai sau in iad, unde vom ramane pana la judecata de apoi a carei decizie va fi finala.Persoanele care au fost trimise in Rai dupa prima judecata, vor fi trimise in Rai si dupa judecata de apoi.In schimb, o persoana trimisa in iad la prima judecata, are sansa sa ajunga in Rai in cele din urma(dar, de aceasta data, nu mai depinde de el, ci de urmasii lui).

| Razvan a răspuns:

Nu o sa dormi. Te vei odihni(o chestie pe care nu o poti face in viata asta). Un somn fara vise.Uitare.Inconstienta.Mult pamant