| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce credeti ca se intampla dupa moarte?

13 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

2-3 zile: Descompunerea începe cu abdomenul. Corpul începe să se umfle datorită gazelor formate de bacteriile de putrefacție.
3-4 zile: Degradarea continuă, vasele de sânge încep să se decoloreze.
5-6 zile: Abdomenul se umflă și mai mult, apar vezici pe piele.
2 săptămâni: Abdomenul devine foarte tare și umflat.
3 săptămâni: Țesuturile devin moi, organele și cavitățile plesnesc, unghiile cad.
4 săptămâni: Țesuturile moi încep să aibă consistență lichidă. Fața devine de nerecunoscut.

| Musique a răspuns:

Nimic.
Vreau să cred că nu o să se întâmple nimic.Nu o să mai gândesc, nu o să mai aud sau văd, va fi totul un nimic, îmi voi găsi liniștea și pacea în întunericul acela și voi fi împlinită.
Baftă!

| ombladon a răspuns:

Te ingroapa!

| sublime89 a răspuns:

Nu prea multe : ))

| Lizzu a răspuns (pentru sublime89):

Gresit! Dimpotriva!
"Foarte multe "
:))

http://www.youtube.com/watch?v=oOzUlcQXHpM

| ErrorFound a răspuns:

Cert e ca putrezesti. Dupa aceea mai vedem.

| LordBolton a răspuns:

Putrezesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Devenim moderatori pe TPU.

| contαbαndonαt a răspuns:

Mergem in club, ori la un sah, mai un popice ceva...

| a3e6u9 a răspuns:

Ce s-a întâmplat înainte să exiști, asta se întâmplă după ce mori.

| Swan39 a răspuns:

Nimic. Încetezi să mai exişti, pur şi simplu.

| godge a răspuns:

Exista mai multe credinte depinzand de religii dar cel mai pobabil mori si gata.

| smokee a răspuns:

Pai exista mai multe credinte si religii. Unii cred ca mergem in rai ori in iad, altii cred ca nu se intampla nimic, altii ca ne reincarnam, depinde.