| Liviu4you a întrebat:

Ce credeti despre copii de 14-16 ani care stau prin baruri/cafenele/cluburi, etc.?

8 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Îmi place că majoritatea care îi fac cocalari, needucați, proști pe copiii care stau într-un bar, nu-s nici ei prea deștepți.

Răspuns utilizator avertizat
| Corinnààà a răspuns:

N-o să aibă un viitor prea bun pentru ei.

| ygh6yttrgfdsx a răspuns:

Depinde
Baruri-nepotrivit
Cafenele-mai merge daca nu consumi nimic neadecvat varstei tale
cluburi-te asteapta traseul.rolling on the floor

| bruuu a răspuns:

Ca sunt foarte cool!laughing.Ei sunt viitor, doar mai trebuie sa existe si angajati la Florisal, ce ne-am face fara ei :d

| deliapisicutza a răspuns:

Cocalari, needucati mai ales ca si injura

| Raizen69 a răspuns:

Incearca sa para maturi dar majoritatea isi distrug copilaria bautura, tigari, droguri etc.

| GiuliaGiuly a răspuns:

Sunt niste copii prost crescuti, pun pariu ca pe parinti nu ii intereseaza despre ei si ce ii va astepta in viitor.dc au facut copii daca nu i-au educat, ma tot intreb..asta e educatie din ziua de azi.nu mai ai la ce sa te astepti la ceva bunhee hee