| anutabu a întrebat:

Ce credeti despre Liceul Teoretic Ion Barbu din Bucuresti?

5 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Pai am fosti colegi in barbu si e destul de bunicel happy, de mine e destul de aproape. N-am fost nicicodata in Barbu.

| maryana5 a răspuns:

Anonimul sunt eu laughing. Nu stiu de ce m-a trecut anonim confused

| L a răspuns:

Din cate stiu eu este un liceul bunicel, a invatat o verisoara de-a mea acolo.Nu este unul dintre cele mai bune, dar nici un liceu unde nu se face sc deloc.`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din toamna boboaca acolo big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super liceul, am invatat acolo.profi o parte din ei sunt ok