| ghkjghk a întrebat:

Ce descrieri sa mai pun la poze pe hi5? [adica versuri din melodiibig grin] FUNDA URGENT!

Răspuns Câştigător
| Andradaaaa a răspuns:

si orice ar fi... ei se cearta, ei se`mpaca love struck te iubesc mult

cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine...asa ca ai grija de el ca la tine'n inima nimeni nu-i la fel

This world can do what you want for free - pe lumea asta poti facece vrei pentru ce esti liber

zambeste si toata lumea va zambi cu tine, razi si vor crede toti ca te droghezi
Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea!

¦? Chiar dacã e micã

Nu te juca cu ea

Pt cã mereu a stiut si stie ce vrea

Nu suportã nicio indiscretie

Asta micã e o bestie?¦

Ne iubim, sti? Si asta conteaza! Hai pa! nu te baga, nu te intereseaza!

Sunt asa cum sunt, cum nimeni nu ar vrea sa fie...sunt EU si atat!, cu nimic mai deosebita, dar, totusi ^DIFERITA^

niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!

Am pornit la drum pur precum lumina. Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima.

Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai... Iubeste-ma cand o merit cel mai putin...Atunci am nevoie cel mai mult!

nu exista replica atat de usturatoare ca dispretul tacut, SMYLE...chiar dk uneori, inima iti moarenu exista replica atat de usturatoare ca dispretul tacut, SMYLE, chiar daca uneori, inima iti moare

Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat
Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat
Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum
Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drumlove struck

)Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi

[?]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[?"

Multe barfe multe tarfe asa-i viata cand te`apuk greata. daca vrei iti dau eu un subiect de barfa. viata`i cea mai scumpa tarfa.

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza."!

dar indiferent de ce va fi, nu uita sa fi doar ce vrei tu sa fi."

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce happy"

daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza love struck te iubesc

Azi nu vreau sa fac nimic.
Tot ce vreau e sa iubesc

Telefonul il strang Cu obsesie in mana Nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist

Sch|mBa` tot RaUl |n B|ne, ch` Sh eO` m`Am Sch|mBat Pt. Tn!love struck

"din fum apar tu n`o sa ma vezi niciodata clar

Psihologul mi-a spus ca sunt nebun, vocile din cap insa imi spun ca nu e adevarat

Nu este important sa castigi este important sa-l faci pe celalalt sa piarda

Eu nu sufar de nebunie ma bucur de ea in fiecare minut.

Fugi de tentati. dar incet sa te poata ajunge

"Dacã-ti atingi propriile teluri, vei gãsi prieteni falsi si dusmani adevãrati. Nu are importantã, tu realizeazã-le.

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare.

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.winking

Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce.

"She`s got a smile on her face, and a *** you atitude, because from this day on, she`s living life for herself.

SenZatsSia`e uniCaa`, do0za de risSc e miCca`. ViCiul meu impliCaa`doar placeRe si DependEntsSa psihiCaa`love struck

nu sunt singura in ploaie si vant. am cei mai buni prietenei de pe pamant.love struck

Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

Multe barfe multe tarfe asa-i viata cand te`apuk greata. daca vrei iti dau eu un subiect de barfa. viata`i cea mai scumpa tarfa.

fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei pentru care merita nu te vor face sa plangi...

Have no fear of perfection. You`ll never reach it

Are you going to cry again? That's what happens when you think at life being fair.

Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to
look beyond the imperfections=Fiind fericit nu înseamna ca totul este perfect. Aceasta înseamna ca v-ati decis sa
privi dincolo de imperfectiunile

Sa ai curajul sa spui: DA, Sa ai curajul sa spui Nu, Si-n fiecare clipa grea, sa ai curajul sa fii TU!

Plang si rad in aceeasi zi

Traiesc totul la maxima intensitate

*Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare.

*[°°°°°ii ignoram pe cei ce ne adora, ii adoram pe cei ce ne ignora, ii ramin pe cei ce ne iubesc sh din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc...°°°°°]

* PrivireA mea nu spaRge gHeAta. Dar pE tine tE faCe buCati

Sunt multe ca ele. dar nu toate stralucesc[:X]

M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la scoala, dar cand am vazut JOI ca vine ziua de VINERI m-am gandit ce sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera!

Daca razi, toti vor rade cu tine daca plangi, vei plange singur

Ochii care te priveau candva cu atata dragoste, acum plang si se uita in alta parte

*cand Ma Privesti Ce Regreti Mai Mult? Sansele Pe care le-ai Avut Sau Faptul ca M`ai Pierdut?

Multi baieti ca si tine si-au dorit sa stea cu mine si pe ei ii pacalesc iar pe tine te iubesc

- in poza esti tu trista, comentariu ideal: ESTE O NEBUNIE SA URASTI TOTI TRANDAFIRII DOAR PENTRU CA TE-AI INTEPAT INTR-UNUL, SA RENUNTI LA VISELE TALE PENTRU CA UNUL NU S-A IMPLINIT, SA ITI CONDAMNI TOTI PRIETENII DOAR PENTRU CA UNUL TE-A TRADAT

Totul trece, asa se spune, dar nimic nu trece fara sa lase urme

*Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa.

E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie

Plang odata cu ploaia, zambesc odata cu soarele, iubesc soareledar e mereu ascuns printre nori

Mi-ai spus ca ma iubesti, acum imi arati ce putin…

Cel care zambeste atunci cand lucrurile iau o intorsatura proasta s-a gandit deja pe cine sa dea vina

Viata e scurta, iar daca nu putem sa o lungim, macar sa o facem lata.

Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat, si nu regreta nimic care te face sa zambesti

Viata este o provocare, accept-o!

ochii albastri ca seninul te imbata ca si vinul

Am invaTaT Ca oricat Ai PlaNge LumeA Nu Se OpreSte In LoC Pentru DureRea TA

[[[In ambitia mea vorbeSti cu ea Da stai asa ca nu e asa! Jura`te pe mama ta ca nu mai ai drag de mine Sh ca stai cu ea doar din iubire. Nici nu sti ce sa mai zici, ca sa ma oftiki ]]]]

6 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Ceva ce ti se potriveste stilului tau.Sau mai exact stilului de poza. Daca ai poze mai siropoase incearca mesaje sau statusuri de dragoste, ceva. Daca sunt poze mai simple, adauga ceva de genul ''sunt micuta si finuta''...Nu mai stiu.

| FeelTheRainbow a răspuns:

Intra pe facebook.la phrases. Dai la lyrics sau celelalte gen status, sts.etc.Si gasesti acolo.Foarte tare!

Funditasmug

| XLittleGirlX a răspuns:

Bem bere, vin
Nu whiskey, gin

| alynutza55 a răspuns:

Nu ai idee cum in fiecare minut devii mai mult pentru mine, cum ai devenit aproape indispensabil pentru a fi fericita :X

iubitule, stii ca mor de durere, de cand ai plecat mi-am pierdut controlul, dar asta nu inseamna ca esti tu stapanul meu happy

poate vad eu prea mult rau, acolo unde de fapt nu e straight face

nu o sa mai sufar, nu o sa mai plang. chiar daca iubirea s-a sfarsit laughing

nu vreau decat dragostea ta, nu vreau decat sa fi al meu, nu vreau decat sa intelegi cat d mult d iubesc, fara tine nu pot sa traiesc :X

stiu ca ai lacrimi in ochi de parca te-as vedea prin zid laughing

si nu te mai caut, pentru ca stiu. ca acum te-am gasit tongue

iubirea doare fara tine straight face

doar cu un sarut te poti indragosti :* fara nevoia de a va vorbi, doar buzele sa se sarute.si doar cu un sarut cu el sunt fericita. cu un sarut m-a dus la infinit si nici nu-l cunosc bine.

exista un baiat care ma domina doar atingandu-ma, si doar mie mi se putea intampla :X

un sarut inseamna prietenie, sex si iubire :X

just a dream :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

[ acopera cu un zambet, chiar si atunci cand doaretongue ]... [ Nobody is perfect, I`m nobody ] [ Nu exista alb si negru, exista mai multe nuante de gri ] [ Nu plange ca s. a terminat, zambeste ca ai scapat tongue]...vezi thu:X

| pitik_2624 a răspuns:

Nu