| ChocaholicBi a întrebat:

Ce e nimicul? Funda pentru cel mai creativ!

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O iluzie creata de lipsa alcoolului

| ChocaholicBi explică:

Oameni buni, eu am spus imaginatie! Nu definitia! Paia o stiu si eu ca nu-s tembela!

| Daria a răspuns:

Nimicul e un nimichappy

| L7L a răspuns:

Nimic este egal cu nimic

| Roooxy a răspuns:

Pai nimicul nu are o difinitie. Ceea ce pentru tine e nimic.pentru mine poate inseamna ceva.La fel ca dragostea/iubirea nimeni nu o poate defini. Ceea ce iubesc eu nu iubesti tu si asa mai departe ramane la alegerea noastra!

| lolavanity a răspuns:

Nimicul reprezintă totul. Începând de la viaţă, până la moarte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic=care nu poate realiza ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimicul nu se poate defini.
Multe sentimente umane nu se pot defini.
De ce?
Pentru ca fiecare are modul lui de a simti/trai acel sentiment.
Pentru mine, nimicul este nimic.:{