| ReeaDEEA a întrebat:

Ce este ciupitura pe Facebook?happy

3 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Turile se gasesc in sectiunea de ghionturi.Cine te ciupeste te place si vrea sa se "joace" cu tine. daca cineva te-a ciupit ar fi bine sa ii intorci ciupitura... sper ca te-am ajutat.eu nu prea am multe ghionturi. decat 2. dar nu am facebook de mult timplaughing

| COLORATTA a răspuns:

Ciupitura pe facebook este o chestie. cum sa-ti spun. doar iti apare in dreapta xte-a ciupit si poti da"ciupeste si tu". e o chestie ca un fel de joacabig grin

| Crucified a răspuns:

Atragere de atentie