| DianaIsHere123 a întrebat:

Ce este connected2.me? Îmi puteţi explica mai exact cum se foloseşte?
Adică, este un tip care distribuie pe facebook "chat anonymously with me!" şi e de la connected2.me. Deci eu aş putea să vorbesc cu el fără să-mi fac cont, iar el să nu ştie cine sunt?

1 răspuns:
| RuxiKasandra a răspuns:

Da, si daca ai avea cont tot nu i-ar aparea cine esti pentru ca asta este scopul site-ului, sa nu apara numele. Daca tu nu ii spui cine esti el nu are cum sa afle. Cum se foloseste? Intrii pe acel link pe care l-a distribuit si ii scrii pur si simplu.