| Ciuffy23 a întrebat:

Ce este la profilul Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului? ce ore sa fac? si din ce as da BAC va rog raspuns rapid ca trebuie sa imi pun optiunile maine

Răspuns Câştigător
| LordCroft a răspuns:

Eu am fost se fac multe module adica despre mediu, calamitati, protejare... si se fac si ore ca la generala rom. mate. eng. fra. ed fizica. etc.

2 răspunsuri:
| LordCroft a răspuns:

A si la bac eu o sa dau rom. mate. biologie (poti sa alegi chimie)si eng.(poti sa alegi si fra.)

| Ciuffy23 explică:

Mersi