| Alee_6805 a întrebat:

Ce este pentru voi 'prietenia'? Cel mai frumos raspuns primeste fundita.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cea mai frumoasa relatie care se poate stabili intre oameni. Iubirea niciodata nu se va compara cu prietenia.Niciodata

Elianna
| Elianna a răspuns:

Prietenul este acela care are aceiasi dusmani ca si tine!

| Ingrid16V a răspuns:

PRIETENIA este cel mai frumos lucru din viata noastra! Nu se poate explica in cuvinte:X

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

O prietenie este ca atunci cand plangi si cineva iti ofera un umar pe care sa plangi, sau pur si simplu sa ai pe cineva caruia sa ii poti spune de toate bune si rele.
Asta este prietenia pentru mine.

| AdelinaC a răspuns:

Prietenia inseamna acelasi suflet in 2 trupuri, sa ajungi sa il simti pe celalalt si cand este departe, sa plangi pentru el, sa te rogi pentru el.

| Ioana_4525 a răspuns:

Pentru mine prietenia este ca o relatie dintre mana si ochi.Cand mana se raneste ochii plang.Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile.happy

| biscu_3726 a răspuns:

Ceva care se dobandeste greu si se pastreaza si mai greu

funda?hee hee