| Adelinesmile a întrebat:

Ce fac daca m`au redus la tacere pe conquiztador?laughing M`am certat cu unu laughing. Fundahappy

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai de facut nu prea ai ce face decat sa astepti sa treaca pedeapsa.Si pe viitor sa nu te mai certi ar fi o chestie.Sau sa iti faci alt cont.Bafta!

| Emena a răspuns:

Mda.la mine e o obisnuinta.si acum am chatul inchis, pana pe 24 yawn pai ce sa faci, sa nu te mai certi, sa iti faci cont nou, dar trebuie sa joci 50 de jocuri, deci nu o sa iti convina.

| catutzza a răspuns:

Joci 5 jocuri sus la blitzkrieg la mine asa s-a inamplat si pe urma a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astepti 30 de zile parca laughing si la mine s-a intamplatwinking