| CurCuPanda a întrebat:

Ce faceti cand va plictisit?; intrebari stupide vreau rolling on the floor; nu va uitati la categorie talk to the hand;

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Ai dormit azi? Te-ai spalat pe dinti? AI fost la wc azi? Mai stii cum ma cheama? Esti treaz? Mai traiesti? Esti imbracat? Esti bolnav( fiind)? Te-ai vopsit? Te-ai tuns? Cum de ai luat zece la lucrare?

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Când mă plictisesc, fac sex!

| SimonaQs a răspuns:

Ce faci? ce mai zici? cum ai dormit aseara? Cu cine ai fost la plimbare? ce ai mancat ultima data? Cu cine ai dormit aseara? laughing)))

| AxXeL1124 a răspuns:

Ai mancat azi? AI fost la magazin? Ce ai facut asera? Cu ce esti imbracat acum? Cand ai facut dus ultima data? laughing)