| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti de obicei la ora de sport /educatie fizica? cerinte, etc...

7 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Pai noi de cand e iarna mergem l sala... facem fel si fel de exercitii pe saltele.mm.nu prea imi place dar ce sa fac n-am de ales. uh? pup

| YoYo a răspuns:

Incalzire-footbal-DISTRACTIEEE

| forever4you a răspuns:

De obicei ne lasa profa in sala de sport si noi saream coarda, baietii la un aparat de muuschi parca, aveam si banda dintr-aia nu mai stiu cum ii mai spune care alergam pe ealaughingdar acum stam in clasa ca sala de sport este in reparatii si noi stam in clasa si facem ce vrem...astazi am stat si am facut poze cu colegii...ca doar se incheie semestrulbig grin

| DeeaLove08 a răspuns:

Alergam si apoi handballwinking

| deadea23 a răspuns:

Noi facem incalzirea, si de obicei jucam ori baschet, ori volei, ori ne luam ce vrem din camera cu mingi, etc. Depinde fiecare ce vrea. Mai mult ne distram ca e profa de treabahappy.

| andre2726 a răspuns:

Pai noi in ultima vreme am facut mult handbal, chiar azi am avut un fel de campionat...

| andreutzapissycutza a răspuns:

Incalzirea si apoi jucam handbal sau fotbal